158861

KOPPARBALJA, 1800-tal

Bud: 150 kr
Avslutat 18 september 19:34
Utropspris: 300 kr

Längd 56 cm. Bucklor.

  • 18 september 2020 kl. 18:02:31
    132003 (150 kr)
  • 13 september 2020 kl. 17:12:46
    134913 (125 kr)
  • 11 september 2020 kl. 20:37:49
    132868 (100 kr)