162282

KOPPARBALJA

Bud: 175 kr
Slutar idag 20:34
Utropspris: 400 kr

Ø 42cm. Slitage, bucklor.

  • 20 oktober 2020 kl. 21:05:41
    133463 (175 kr)
  • 17 oktober 2020 kl. 06:21:42
    126952 (150 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 20:57:34
    126011 (125 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 10:18:47
    119835 (100 kr)