126848

KRISTALLKRONA, empirestil, 1900-tal

Bud: 850 kr
Utropspris: 800 kr

Fem ljusarmar. Ø 45 cm. Höjd 60 cm. Bruksslitage, enstaka prisma kan saknas.

  • 13 september 2019 kl. 15:19:11
    117174 (850 kr)
  • 13 september 2019 kl. 15:19:07
    119382 (800 kr)
    117174 (750 kr)
  • 13 september 2019 kl. 09:28:03
    119382 (700 kr)
  • 12 september 2019 kl. 11:53:52
    117174 (650 kr)
  • 12 september 2019 kl. 11:53:50
    106491 (600 kr)
    117174 (600 kr)
  • 12 september 2019 kl. 11:53:47
    106491 (550 kr)
    117174 (500 kr)
  • 12 september 2019 kl. 11:53:44
    106491 (475 kr)
    117174 (450 kr)
  • 12 september 2019 kl. 05:05:48
    106491 (425 kr)
  • 11 september 2019 kl. 18:26:54
    117174 (400 kr)
  • 10 september 2019 kl. 21:05:57
    90329 (375 kr)
    117174 (350 kr)
  • 10 september 2019 kl. 20:12:42
    90329 (325 kr)
  • 10 september 2019 kl. 01:06:34
    117174 (300 kr)
  • 9 september 2019 kl. 22:02:17
    120126 (275 kr)
  • 8 september 2019 kl. 22:29:35
    117174 (250 kr)
  • 8 september 2019 kl. 21:03:21
    107487 (225 kr)
  • 8 september 2019 kl. 17:15:16
    93331 (200 kr)
  • 7 september 2019 kl. 21:52:27
    117174 (175 kr)
  • 7 september 2019 kl. 08:53:26
    93331 (150 kr)
  • 7 september 2019 kl. 00:15:57
    117174 (125 kr)
  • 6 september 2019 kl. 20:27:21
    120126 (100 kr)