199397

KRISTIAN KROKFORS, litografi, signerad

Bud: 275 kr
Avslutat 26 november 20:40
Utropspris: 800 kr

Upplaga 28/95. 64x46cm. Något vågigt papper.

  • 25 november 2021 kl. 05:28:40
    115198 (275 kr)
    91419 (250 kr)
  • 22 november 2021 kl. 21:06:08
    115198 (225 kr)
    135618 (200 kr)
  • 21 november 2021 kl. 13:21:06
    115198 (175 kr)
  • 21 november 2021 kl. 10:21:30
    145194 (150 kr)
  • 20 november 2021 kl. 16:16:26
    142718 (125 kr)
  • 18 november 2021 kl. 07:59:51
    135618 (100 kr)