95949

KRUKA, terracotta, 1800-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 25 cm. Invändigt glaserad. Fotnagg.

  • 5 juli 2018 kl. 18:45
    94888 (100 kr)