125888

KRYDDBURKAR 2 st, 'Arom', Marianne Westman, Rörstrand, mm

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Uppläggningsskålar 1900-talets mitt, längd 18-25 cm, bruksslitage.

  • 23 augusti 2019 kl. 17:47:04
    121475 (125 kr)
  • 22 augusti 2019 kl. 17:20:23
    120126 (100 kr)