119244

KRYDDBURKAR, Gustavberg, 1800/1900-tal

Bud: 225 kr
Utropspris: 300 kr

Några brukar med skador och lagningar.

  • 17 maj 2019 kl. 20:49:18
    122816 (225 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 20:49:18
    97885 (200 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 00:31:13
    97885 (150 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 14:05:59
    97779 (125 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 23:45:04
    97885 (100 kr)