165207

KRYDDHYLLA, Rörstrand

Bud: 150 kr
Avslutat 23 november 21:00
Utropspris: 300 kr

Bredd 26 cm. Fläckar och märken på trä. Bruksslitage, en låda med krackelyr och missfärgning.

  • 23 november 2020 kl. 15:56:00
    135545 (150 kr)
    136122 (150 kr)
  • 18 november 2020 kl. 23:04:29
    135545 (125 kr)
  • 16 november 2020 kl. 11:19:43
    94123 (100 kr)