154418

KUSTMOTIV med fartyg, 1700-tal, olja på pannå, eventuellt Frankrike

Bud: 850 kr
Slutar 30 augusti 19:58
Utropspris: 3 000 kr

22x30,5cm. Välvd pannå. Gulnad samt med repor. Mindre skada i övre vänstra hörnet.

  • 3 augusti 2020 kl. 13:47:12
    115962 (850 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 13:47:08
    94718 (800 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 13:47:08
    115962 (750 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 20:33:27
    94718 (700 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 20:33:27
    90887 (650 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 00:28:59
    94718 (600 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 04:00:02
    93355 (550 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 15:15:02
    101861 (500 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 15:14:57
    90887 (475 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 15:14:57
    101861 (475 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 15:14:53
    90887 (450 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 15:14:53
    101861 (425 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 16:54:31
    90887 (400 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 16:54:31
    129234 (375 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:48:52
    90887 (350 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 20:58:15
    101861 (325 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 17:33:51
    117174 (300 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 07:59:06
    119835 (275 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 22:03:39
    117003 (250 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 20:32:41
    117174 (225 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 20:32:37
    132964 (200 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 20:32:37
    117174 (200 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 17:18:03
    132964 (175 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 07:17:36
    104056 (150 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 18:04:45
    102408 (125 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 11:05:51
    125602 (100 kr)