158122

LACKASK, 1800-tal

Bud: 400 kr
Avslutat 20 september 19:36
Utropspris: 2 000 kr

Lock med målad dekor på en bas as pärlemor. 5x10,5cm. Invändig dedikation samt målad dubbelhövdad örn. Bruksslitage, färgbortfall samt spricka i ena hörnet.

  • 20 september 2020 kl. 19:34:58
    98489 (400 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:34:37
    90329 (375 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:34:15
    98489 (350 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:34:03
    90835 (325 kr)
    98489 (300 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:33:57
    90835 (275 kr)
    98489 (250 kr)
  • 9 september 2020 kl. 22:30:09
    90835 (225 kr)
  • 8 september 2020 kl. 23:00:02
    132111 (200 kr)
  • 8 september 2020 kl. 18:51:09
    90887 (175 kr)
  • 7 september 2020 kl. 19:38:07
    132111 (150 kr)
  • 6 september 2020 kl. 08:47:27
    93507 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 19:02:01
    132111 (100 kr)