158115

LAMPA, Jugend, 1900-talets första hälft

Bud: 800 kr
Avslutat 20 september 19:22
Utropspris: 1 500 kr

I porslin med träsockel. Total höjd 88cm. Bruksslitage samt krackeleringar. Flisa på träsockel. Lagning i ett hörn där foten möter sockel.

  • 20 september 2020 kl. 09:04:03
    118173 (800 kr)
    114489 (750 kr)
  • 20 september 2020 kl. 09:03:24
    118173 (325 kr)
    114489 (300 kr)
  • 20 september 2020 kl. 09:01:42
    118173 (275 kr)
    122976 (250 kr)
  • 15 september 2020 kl. 17:21:02
    118173 (225 kr)
  • 11 september 2020 kl. 20:48:57
    128684 (200 kr)
  • 10 september 2020 kl. 21:16:03
    110590 (175 kr)
  • 3 september 2020 kl. 21:05:52
    112463 (150 kr)
  • 3 september 2020 kl. 09:25:27
    125602 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 20:26:07
    124484 (100 kr)