112417

LAMPBORD, 2st, mahogny

Bud: 0 kr
Slutar idag 22:26
Utropspris: 300 kr

Ett bord med klaffar, höjd 35 cm. Pelarbord höjd 50 cm. Bruksslitage, repor.