112417

LAMPBORD, 2st, mahogny

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Ett bord med klaffar, höjd 35 cm. Pelarbord höjd 50 cm. Bruksslitage, repor.

  • 15 februari 2019 kl. 21:33:27
    106619 (100 kr)