143652

LAMPBORD, ett par, 2000-tal

Bud: 325 kr
Utropspris: 300 kr

Ø 40 cm. Höjd 46,5 cm. Bruksslitage.

  • 25 mars 2020 kl. 08:58:06
    108559 (325 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 08:58:02
    128608 (300 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 08:58:02
    108559 (300 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 08:57:56
    128608 (275 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 08:57:56
    108559 (250 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 08:57:50
    128608 (225 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 08:57:50
    108559 (200 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 08:57:43
    128608 (175 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 08:57:43
    108559 (150 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 20:23:14
    128608 (125 kr)
  • 23 mars 2020 kl. 11:16:15
    108559 (100 kr)