107931

LAMPBORD gustaviansk stil, 1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

36x48 cm, höjd 66 cm. Bruksslitage, några slagmärken samt del av skiva framstår med viss flammighet.

  • 10 december 2018 kl. 19:25
    93283 (100 kr)