126980

LANDSKAPSTAVLA, 'Östergötland', B. Ekman, Bohus Intarsia

Bud: 0 kr
Avslutat 17 september 20:16
Utropspris: 300 kr

21 x 27 cm. Bruksslitage, några repor ett stött hörn.