204301

LARS-ERIK FALK, collage, signerad

Bud: 3 400 kr
Avslutat 25 januari 19:36
Utropspris: 1 500 kr

Daterad 1989. 24x31cm.

  • 25 januari 2022 kl. 19:33:09
    99939 (3 400 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:32:54
    108597 (3 300 kr)
    99939 (3 300 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:26:32
    108597 (3 200 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:00:09
    117334 (3 100 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 18:59:36
    111534 (3 000 kr)
    117334 (2 900 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 18:59:23
    111534 (2 800 kr)
    117334 (2 700 kr)
  • 18 januari 2022 kl. 21:48:27
    111534 (2 600 kr)
    99939 (2 500 kr)
  • 18 januari 2022 kl. 21:48:07
    99939 (1 500 kr)
    111534 (1 450 kr)
  • 17 januari 2022 kl. 21:06:11
    99939 (1 400 kr)
    117334 (1 350 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 13:12:27
    117334 (1 050 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 12:03:37
    147600 (1 000 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 12:03:10
    147600 (500 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 12:02:57
    147600 (125 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:14:40
    125882 (100 kr)