204301

LARS-ERIK FALK, collage, signerad

Bud: 1 050 kr
25 jan 19:36
Utropspris: 1 500 kr

Daterad 1989. 24x31cm.

  • 16 januari 2022 kl. 13:12:27
    117334 (1 050 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 12:03:37
    147600 (1 000 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 12:03:10
    147600 (500 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 12:02:57
    147600 (125 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:14:40
    125882 (100 kr)