152996

LARS HANSSON, olja på duk, signerad

Bud: 1 700 kr
Utropspris: 2 000 kr

80 x 120 cm.

  • 2 juli 2020 kl. 21:27:03
    93732 (1 700 kr)
  • 2 juli 2020 kl. 21:27:03
    117702 (1 600 kr)
  • 2 juli 2020 kl. 21:26:54
    117702 (1 450 kr)
  • 2 juli 2020 kl. 21:26:54
    93732 (1 400 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 18:09:21
    117702 (1 200 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 18:09:21
    127100 (1 150 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 18:09:03
    117702 (1 100 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 18:09:03
    127100 (1 050 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 18:29:16
    117702 (1 000 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 18:29:16
    127100 (1 000 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 18:29:04
    117702 (950 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 18:29:04
    127100 (900 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 18:28:48
    117702 (850 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 18:28:47
    127100 (800 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 00:35:44
    117702 (750 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 00:35:44
    112795 (700 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 00:19:02
    112795 (550 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 00:19:02
    117702 (500 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 00:18:51
    117702 (450 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 00:18:51
    112795 (425 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 23:42:44
    117702 (175 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:29:54
    127100 (150 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:29:40
    90329 (125 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:29:40
    127100 (125 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:07:39
    90329 (100 kr)