119312

LARS LERIN akvarell på papper, signerad

Bud: 19 000 kr
Slutar 26 maj 19:54
Utropspris: 20 000 kr

Daterad 2016. 17x22,5cm.

  • 18 maj 2019 kl. 22:51
    123160 (19 000 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 22:51
    123127 (18 500 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 22:51
    123160 (18 500 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 22:51
    123127 (18 000 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 22:51
    123160 (17 500 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 22:50
    123127 (17 000 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 22:50
    123160 (16 500 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 22:50
    123127 (16 000 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 22:50
    123160 (15 500 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 17:22
    123127 (15 000 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 17:22
    123009 (14 500 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 17:22
    123127 (14 000 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 17:22
    123009 (13 500 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 17:22
    123127 (13 000 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 17:22
    123009 (12 500 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 17:04
    123127 (12 000 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 16:08
    123009 (11 000 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 16:08
    90222 (10 000 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 14:20
    123009 (10 500 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 13:11
    90222 (10 000 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:53
    112463 (7 750 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    117174 (850 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    98495 (600 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    117174 (800 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    98495 (600 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    117174 (750 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    98495 (600 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    117174 (700 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    98495 (600 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:49
    117174 (650 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:28
    98495 (600 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:28
    117408 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:28
    98495 (200 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:28
    117408 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:28
    98495 (175 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:51
    117408 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 17:26
    91947 (100 kr)