143024

LARS NYBERG, torrnål, signerad, H.C

Bud: 950 kr
Utropspris: 500 kr

Med dedikation. 18 x 27,5 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 20:17:45
    113567 (950 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:17:23
    107410 (900 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:10:26
    113567 (850 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:10:26
    107410 (800 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:14
    113567 (600 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:14
    107410 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:57:04
    107410 (250 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 09:27:58
    129617 (225 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 09:45:16
    100837 (200 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:33:55
    113244 (175 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 04:29:55
    124269 (150 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 04:29:55
    129239 (125 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 14:49:05
    124269 (100 kr)