142987

LARS NYBERG, torrnål, signerad med dedikation

Bud: 100 kr
Slutar imorgon 19:04
Utropspris: 500 kr

14,5 x 9 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 21 mars 2020 kl. 19:31:47
    102762 (100 kr)