142987

LARS NYBERG, torrnål, signerad med dedikation

Bud: 450 kr
Utropspris: 500 kr

14,5 x 9 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:07:27
    113567 (450 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:07:23
    112145 (425 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:07:16
    107677 (400 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:05:18
    113567 (375 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:05:18
    112145 (350 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:04:14
    113567 (325 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:04:04
    112145 (300 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:24
    113567 (275 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:24
    112145 (275 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:14
    113567 (250 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:03:14
    112145 (225 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:02:48
    113567 (200 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:02:48
    102762 (175 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:00:04
    113567 (150 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:31:31
    102762 (125 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:31:31
    108383 (125 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:31:47
    102762 (100 kr)