142997

LARS NYBERG, torrnål, signerad med dedikation

Bud: 1 150 kr
Utropspris: 500 kr

16 x 14 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:26:12
    113567 (1 150 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:24:20
    124055 (1 100 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:24:12
    113567 (1 050 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:24:12
    124055 (1 000 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:24:04
    113567 (950 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:24:04
    124055 (900 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:23:56
    113567 (850 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:23:56
    124055 (800 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:17:10
    113567 (750 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:17:10
    124055 (700 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 20:27:18
    124055 (650 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 11:16:07
    118799 (600 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 11:16:07
    119171 (600 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 10:33:49
    118799 (550 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 10:33:40
    124055 (500 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 10:33:40
    118799 (500 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 10:33:33
    124055 (325 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 10:33:33
    118799 (300 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 19:53:08
    124055 (100 kr)