143018

LARS NYBERG, torrnål, signerad med dedikation

Bud: 650 kr
Utropspris: 500 kr

14 x 12 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 20:07:27
    107410 (650 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:05:57
    113567 (600 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:04:01
    107410 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:04:01
    108383 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:02:55
    107410 (500 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:02:55
    113567 (475 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:02:14
    107410 (425 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:02:14
    113567 (400 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:58:25
    107410 (350 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:58:25
    108383 (325 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:56:01
    107410 (300 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:27:40
    108383 (275 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 12:43:55
    110076 (250 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 12:43:55
    129642 (225 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 22:56:39
    110076 (200 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 22:56:39
    108383 (175 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 02:17:07
    110076 (150 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 02:17:07
    102762 (125 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:33:31
    102762 (100 kr)