142995

LARS NYBERG, torrnål, signerad samt numrerad

Bud: 950 kr
Utropspris: 500 kr

17,5 x 11,5 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:20:54
    107410 (950 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:20:54
    113567 (900 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:19:41
    107410 (850 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:18:29
    113567 (800 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:16:31
    107410 (750 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:16:31
    113567 (700 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:14:27
    113567 (600 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:10:39
    107410 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:10:39
    113567 (500 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:09:44
    113567 (475 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:09:44
    107410 (450 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:08:26
    107410 (375 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:08:26
    113567 (350 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:54:01
    107410 (250 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 22:55:09
    110076 (225 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 22:55:09
    108383 (200 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 02:26:53
    110076 (150 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 02:26:53
    102762 (125 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:32:46
    102762 (100 kr)