124883

LEKSANDSSTOLAR 1900-tal, 2st

Bud: 700 kr
Utropspris: 800 kr

Höjd 85cm, sitthöjd 45cm. Sitsskydd "Gripsholmsruta" av Estrid Ericson. Bruksslitage.

  • 15 augusti 2019 kl. 17:08:58
    124092 (700 kr)
    110590 (700 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 17:08:54
    124092 (650 kr)
    110590 (600 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 17:08:42
    124092 (550 kr)
    110590 (500 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 17:08:34
    124092 (475 kr)
    110590 (450 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 17:08:30
    124092 (425 kr)
    110590 (400 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 17:08:26
    124092 (375 kr)
    110590 (350 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 07:16:41
    124092 (325 kr)
    119754 (300 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 21:15:22
    119754 (150 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 07:28:23
    112504 (125 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 10:18:13
    110590 (100 kr)