125041

LENA CRONQVIST, etsning 'Målaren och hennes modell', sign. samt numr 35/35

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 2 500 kr

30 x 28 cm.

  • 25 augusti 2019 kl. 19:28:51
    111410 (1 050 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 18:23:55
    116977 (1 000 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 11:22:55
    124604 (850 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 11:20:28
    124604 (800 kr)
  • 22 augusti 2019 kl. 20:58:39
    107534 (750 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 20:18:51
    116571 (600 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 18:59:04
    124574 (550 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:47:12
    124604 (500 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:47:08
    124604 (475 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:47:02
    124604 (450 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:57
    124604 (425 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:27
    124604 (400 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:21
    124604 (375 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:14
    124604 (350 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:06
    124604 (325 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:44:06
    124604 (300 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:43:36
    124604 (275 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 23:52:32
    95868 (250 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 16:36:48
    123196 (125 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 13:47:45
    116571 (100 kr)