125041

LENA CRONQVIST, etsning 'Målaren och hennes modell', sign. samt numr 35/35

Bud: 600 kr
Slutar 25 augusti 19:34
Utropspris: 2 500 kr

30 x 28 cm.

  • 18 augusti 2019 kl. 20:18:51
    116571 (600 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 18:59:04
    124574 (550 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:47:12
    124604 (500 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:47:08
    124604 (475 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:47:02
    124604 (450 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:57
    124604 (425 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:27
    124604 (400 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:21
    124604 (375 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:14
    124604 (350 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:46:06
    124604 (325 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:44:06
    124604 (300 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 00:43:36
    124604 (275 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 23:52:32
    95868 (250 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 16:36:48
    123196 (125 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 13:47:45
    116571 (100 kr)