185577

LENA HELLQUIST, akvarell, signerad

Bud: 300 kr
Avslutat 23 juni 19:02
Utropspris: 200 kr

Rammått 37 x 28 cm.

  • 23 juni 2021 kl. 16:14:36
    126465 (300 kr)
  • 23 juni 2021 kl. 16:14:36
    139041 (275 kr)
  • 20 juni 2021 kl. 18:21:50
    139041 (225 kr)
  • 19 juni 2021 kl. 22:26:54
    142051 (200 kr)
  • 19 juni 2021 kl. 22:26:36
    139041 (175 kr)
  • 19 juni 2021 kl. 22:26:36
    142051 (150 kr)
  • 19 juni 2021 kl. 22:15:04
    139041 (125 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 14:28:41
    142718 (100 kr)