149202

LENNART ASCHENBRENNER, färglitografi, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 77/150. 33x27cm. Bok om Aschenbrenner medföljer.

  • 26 maj 2020 kl. 12:11:03
    107257 (125 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 06:09:58
    113291 (100 kr)