143003

LENNART GLEMME, torrnål, signerad, H.C

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

30,5 x 8,5 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:21:44
    121008 (125 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 20:09:36
    129485 (100 kr)