143020

LENNART GLEMME, torrnål, signerad samt numrerad

Bud: 125 kr
Slutar imorgon 20:10
Utropspris: 500 kr

28 x 18 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 29 mars 2020 kl. 13:05:52
    113813 (125 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 17:14:18
    123603 (100 kr)