179051

LENNART SAND, färglitografi, signerad

Bud: 275 kr
Avslutat 13 april 21:33
Utropspris: 500 kr

Upplaga H.C 38/50. 51x40,5cm.

  • 13 april 2021 kl. 21:01:16
    102847 (275 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:01:16
    128882 (250 kr)
  • 7 april 2021 kl. 22:44:25
    128882 (225 kr)
  • 7 april 2021 kl. 22:44:25
    95957 (200 kr)
  • 7 april 2021 kl. 07:09:13
    95957 (175 kr)
  • 5 april 2021 kl. 21:26:53
    124198 (150 kr)
  • 5 april 2021 kl. 21:26:53
    127469 (125 kr)
  • 1 april 2021 kl. 14:34:52
    127469 (100 kr)