148976

LILUX, bordslampa, ca 1960-tal

Bud: 475 kr
Utropspris: 600 kr

Höj- och sänkbar. Total höjd 77 cm. Bruksslitage.

  • 24 maj 2020 kl. 20:09:17
    99049 (475 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:08:34
    128648 (450 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:06:58
    99049 (425 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:06:21
    128648 (400 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:05:41
    99049 (375 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 20:05:10
    128648 (350 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 08:18:07
    99049 (325 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 22:06:39
    131615 (300 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 21:31:29
    131328 (275 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 16:50:48
    128006 (250 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 08:06:34
    118189 (225 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 08:06:34
    127815 (225 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 18:49:49
    118189 (200 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:40:10
    128006 (175 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 16:22:28
    125064 (150 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 23:03:57
    131328 (125 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 08:51:40
    128733 (100 kr)