142989

LINA NORDENSTRÖM, etsning, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Blådmått 37 x 51 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 26 mars 2020 kl. 21:22:45
    125873 (125 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 21:06:22
    113726 (100 kr)