143005

LINA NORDENSTRÖM, tusch på japanpapper, osignerad

Bud: 150 kr
Utropspris: 500 kr

36 x 26 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 18:50:56
    129355 (150 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 10:37:30
    129672 (125 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 10:45:57
    129355 (100 kr)