129967

LINNÉ'S PLUGGHÄST, 2000-tal

Bud: 700 kr
Utropspris: 1 200 kr

Bredd 50 cm. Längd, utfälld, ca 100 cm. Smärre bruksslitage.

  • 22 oktober 2019 kl. 19:54:22
    120556 (700 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 17:07:45
    112504 (650 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 17:07:35
    97885 (600 kr)
    112504 (600 kr)
  • 17 oktober 2019 kl. 19:50:09
    97885 (550 kr)
    98397 (500 kr)
  • 17 oktober 2019 kl. 14:55:13
    98397 (425 kr)
    97885 (400 kr)
  • 17 oktober 2019 kl. 14:54:59
    97885 (350 kr)
    98397 (325 kr)
  • 17 oktober 2019 kl. 14:54:48
    97885 (300 kr)
    98397 (275 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 17:45:29
    97885 (250 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 02:53:19
    120556 (225 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 18:34:54
    97885 (200 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 17:50:23
    102146 (175 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 01:08:28
    97885 (150 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 18:07:17
    102146 (125 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 02:53:09
    97885 (100 kr)