133377

LJUSKRONA, mässing, mindre, 1900-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd (utan kedja) 13 cm. Diameter 19 cm. Bruksslitage.

  • 2 december 2019 kl. 21:30:17
    90835 (125 kr)
  • 22 november 2019 kl. 23:07:10
    92500 (100 kr)