139879

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal

Bud: 450 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 92 cm. Diameter 60 cm. Bruksslitage, ej funktionstestad el.

Ånger

  • 17 februari 2020 kl. 21:20:20
    99105 (450 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 19:33:08
    127972 (425 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 21:25:05
    90549 (400 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 17:13:09
    99105 (375 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 17:12:55
    90549 (350 kr)
    99105 (325 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 11:28:16
    90549 (300 kr)
    106491 (275 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 11:28:05
    106491 (250 kr)
    90549 (225 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 17:04:41
    106491 (100 kr)