179174

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800/1900-tal

Bud: 450 kr
Avslutat 16 april 21:06
Utropspris: 600 kr

Höjd 16 cm. Bruksslitage.

  • 16 april 2021 kl. 21:04:16
    116250 (450 kr)
  • 16 april 2021 kl. 21:02:19
    128498 (425 kr)
  • 16 april 2021 kl. 21:00:31
    116250 (400 kr)
  • 16 april 2021 kl. 20:58:57
    128498 (375 kr)
  • 16 april 2021 kl. 20:57:42
    116250 (350 kr)
  • 16 april 2021 kl. 20:57:22
    128498 (325 kr)
  • 16 april 2021 kl. 20:56:03
    116250 (300 kr)
  • 16 april 2021 kl. 20:55:10
    128498 (275 kr)
  • 16 april 2021 kl. 20:50:27
    116250 (250 kr)
  • 11 april 2021 kl. 19:32:50
    94394 (225 kr)
  • 11 april 2021 kl. 14:07:06
    110590 (200 kr)
  • 10 april 2021 kl. 13:53:16
    97882 (175 kr)
  • 9 april 2021 kl. 21:11:23
    128498 (150 kr)
  • 7 april 2021 kl. 19:02:07
    90329 (125 kr)
  • 7 april 2021 kl. 19:02:07
    126181 (125 kr)
  • 6 april 2021 kl. 16:42:35
    90329 (100 kr)