149135

LJUSSTAKAR, 4 st, 1900-talets början

Bud: 275 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 17,5-20 cm. En ljusstake med lagning.

  • 24 maj 2020 kl. 21:35:43
    113774 (275 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 21:33:43
    130506 (250 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 21:31:43
    113774 (225 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 16:03:28
    102537 (200 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 16:03:28
    119048 (200 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 16:03:16
    102537 (175 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 16:03:16
    119048 (150 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 12:07:44
    102537 (125 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 20:23:33
    119048 (100 kr)