158682

LJUSSTAKAR, ett par, Empire, tidigt 1800-tal, Frankrike

Bud: 8 000 kr
Avslutat 27 september 20:00
Utropspris: 8 000 kr

Brännförgylld brons. Höjd 30cm. Rund sockel med blomsterdekor. Kolonn med bla fiskfjällsdekor. Ena foten med liten intryckning.

  • 27 september 2020 kl. 19:33:57
    90407 (8 000 kr)
    94718 (7 750 kr)
  • 25 september 2020 kl. 19:56:50
    90407 (7 000 kr)
    94718 (6 750 kr)
  • 25 september 2020 kl. 12:04:22
    90407 (6 500 kr)
  • 18 september 2020 kl. 16:38:09
    94718 (6 250 kr)
  • 17 september 2020 kl. 21:32:24
    126938 (6 000 kr)
  • 17 september 2020 kl. 20:39:23
    94718 (5 750 kr)
  • 15 september 2020 kl. 23:25:00
    126938 (5 500 kr)
    99343 (5 250 kr)
  • 15 september 2020 kl. 23:24:44
    126938 (5 000 kr)
    99343 (4 900 kr)
  • 13 september 2020 kl. 18:26:36
    126938 (4 800 kr)
  • 13 september 2020 kl. 17:30:52
    126665 (4 700 kr)
  • 11 september 2020 kl. 23:37:07
    126938 (4 600 kr)
    93246 (4 500 kr)
  • 10 september 2020 kl. 17:27:17
    126938 (4 100 kr)
    93246 (4 000 kr)
  • 9 september 2020 kl. 21:52:11
    93246 (3 800 kr)
    94718 (3 700 kr)
  • 9 september 2020 kl. 21:15:44
    94718 (1 250 kr)
    117003 (1 200 kr)
  • 9 september 2020 kl. 13:36:21
    94718 (1 150 kr)
    116714 (1 100 kr)
  • 9 september 2020 kl. 13:13:22
    94718 (1 050 kr)
  • 7 september 2020 kl. 20:35:36
    133181 (1 000 kr)
    113308 (1 000 kr)
  • 7 september 2020 kl. 20:15:09
    133181 (275 kr)
    110590 (250 kr)
  • 7 september 2020 kl. 20:13:59
    133181 (150 kr)
  • 7 september 2020 kl. 19:33:55
    91140 (125 kr)
  • 7 september 2020 kl. 17:42:01
    90948 (100 kr)