154463

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, tidigt 1800-tal

Bud: 700 kr
Slutar 30 augusti 21:28
Utropspris: 4 000 kr

Sockel i marmor och kolonner och ljuspipor i mässing. Höjd 22,5cm. Saknar dekorkedjor. Ena staken något sned. Socklar med mindre nagg.

  • 24 juli 2020 kl. 20:33:42
    93355 (700 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 20:33:42
    90887 (650 kr)
  • 14 juli 2020 kl. 07:51:27
    93355 (425 kr)
  • 14 juli 2020 kl. 07:51:27
    132671 (400 kr)
  • 14 juli 2020 kl. 07:51:20
    93355 (325 kr)
  • 14 juli 2020 kl. 07:51:20
    132671 (300 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 22:00:47
    93355 (275 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 22:00:47
    117003 (250 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 21:24:32
    93355 (225 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 21:24:32
    90887 (200 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 02:02:45
    93355 (175 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 23:10:57
    90948 (150 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 17:46:22
    91140 (125 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:36:38
    123730 (100 kr)