158673

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, tidigt 1800-tal

Bud: 1 600 kr
Slutar 27 september 19:42
Utropspris: 4 000 kr

Fot och skaft i marmor. Ljuspipor i mässing. Nagg förekommer. Ena ljuspipan något sned.

  • 23 september 2020 kl. 17:34:44
    110636 (1 600 kr)
  • 19 september 2020 kl. 17:50:05
    99343 (1 500 kr)
    119829 (1 500 kr)
  • 19 september 2020 kl. 17:49:57
    99343 (1 450 kr)
    119829 (1 400 kr)
  • 19 september 2020 kl. 17:49:46
    99343 (1 350 kr)
    119829 (1 300 kr)
  • 19 september 2020 kl. 17:49:41
    99343 (1 250 kr)
    119829 (1 200 kr)
  • 19 september 2020 kl. 17:49:21
    99343 (1 150 kr)
    119829 (1 100 kr)
  • 19 september 2020 kl. 17:49:12
    99343 (1 050 kr)
    119829 (1 000 kr)
  • 19 september 2020 kl. 17:49:06
    99343 (950 kr)
    119829 (900 kr)
  • 15 september 2020 kl. 23:22:21
    99343 (850 kr)
  • 12 september 2020 kl. 02:36:42
    128498 (800 kr)
  • 12 september 2020 kl. 02:36:35
    134064 (750 kr)
    128498 (750 kr)
  • 9 september 2020 kl. 00:07:18
    134064 (700 kr)
    90948 (650 kr)
  • 8 september 2020 kl. 07:05:04
    134064 (600 kr)
  • 8 september 2020 kl. 07:04:41
    110076 (550 kr)
    134064 (550 kr)
  • 7 september 2020 kl. 23:47:47
    110076 (150 kr)
  • 7 september 2020 kl. 21:58:14
    90887 (125 kr)
  • 7 september 2020 kl. 17:33:36
    90948 (100 kr)