173823

LJUSSTAKAR, mässing, 1700-tal, 6st

Bud: 2 600 kr
Slutar idag 19:28
Utropspris: 5 000 kr

Olika modeller. Höjd 10-21cm. Varierat slitage.

  • 27 februari 2021 kl. 15:31:21
    93355 (2 600 kr)
    128687 (2 500 kr)
  • 27 februari 2021 kl. 15:30:52
    128687 (2 300 kr)
    93355 (2 200 kr)
  • 27 februari 2021 kl. 09:35:15
    128687 (1 700 kr)
  • 26 februari 2021 kl. 19:34:04
    94718 (1 600 kr)
  • 26 februari 2021 kl. 19:33:58
    128882 (1 500 kr)
    94718 (1 450 kr)
  • 26 februari 2021 kl. 19:33:50
    128882 (1 400 kr)
    94718 (1 350 kr)
  • 25 februari 2021 kl. 22:40:26
    128882 (1 300 kr)
  • 25 februari 2021 kl. 10:34:51
    132569 (1 250 kr)
  • 25 februari 2021 kl. 10:34:43
    90887 (1 200 kr)
    132569 (1 150 kr)
  • 24 februari 2021 kl. 20:53:17
    90887 (1 100 kr)
    93355 (1 050 kr)
  • 22 februari 2021 kl. 18:39:16
    93355 (900 kr)
  • 22 februari 2021 kl. 18:39:15
    123574 (850 kr)
  • 17 februari 2021 kl. 20:38:13
    93355 (800 kr)
    90887 (750 kr)
  • 17 februari 2021 kl. 20:34:54
    93355 (500 kr)
    90887 (475 kr)
  • 17 februari 2021 kl. 06:22:42
    93355 (350 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 21:24:12
    111669 (325 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 19:24:28
    90887 (300 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 10:16:30
    116836 (275 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 17:23:15
    90948 (250 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 17:23:07
    93300 (225 kr)
    90948 (200 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 20:38:52
    93300 (175 kr)
    90329 (150 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 18:00:00
    90329 (125 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 16:15:34
    119468 (100 kr)