148742

LJUSSTAKE & SKÅL, Upsala Ekeby

Bud: 150 kr
Utropspris: 400 kr

Ø23-24cm. Brukslitage samt repor.

  • 23 maj 2020 kl. 19:20:51
    124515 (150 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 10:46:13
    125052 (125 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 19:05:46
    124515 (100 kr)