158664

LJUSSTAKE, Barock, 1700-tal

Bud: 2 600 kr
Slutar 27 september 19:24
Utropspris: 6 000 kr

I mässing. Balusterformad fot. Höjd 17cm. Mindre intryckning på ljusmanschetten, samt på fotens kant. Bruksslitage.

  • 25 september 2020 kl. 12:01:21
    135224 (2 600 kr)
    90407 (2 500 kr)
  • 23 september 2020 kl. 17:33:30
    135224 (1 800 kr)
    110636 (1 700 kr)
  • 22 september 2020 kl. 16:54:27
    135224 (1 600 kr)
    102224 (1 500 kr)
  • 22 september 2020 kl. 11:07:41
    135224 (1 450 kr)
    99343 (1 400 kr)
  • 21 september 2020 kl. 09:20:15
    135224 (1 150 kr)
    94718 (1 100 kr)
  • 13 september 2020 kl. 14:12:44
    94718 (1 050 kr)
    98210 (1 000 kr)
  • 10 september 2020 kl. 20:19:52
    94718 (850 kr)
    134963 (800 kr)
  • 9 september 2020 kl. 13:15:19
    94718 (700 kr)
    118570 (650 kr)
  • 9 september 2020 kl. 00:06:35
    118570 (300 kr)
    90948 (275 kr)
  • 8 september 2020 kl. 21:40:30
    118570 (250 kr)
    133651 (225 kr)
  • 8 september 2020 kl. 18:51:04
    118570 (200 kr)
    90329 (175 kr)
  • 8 september 2020 kl. 11:31:34
    90329 (150 kr)
  • 7 september 2020 kl. 21:56:38
    90887 (125 kr)
  • 7 september 2020 kl. 21:49:03
    123730 (100 kr)