154780

LJUSSTAKE, brännförgylld, empire, troligen Frankrike, 1800-talets första del

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 2 000 kr

Höjd 23 cm. Bruksslitage, några mindre intryckningar, något sne.

  • 3 augusti 2020 kl. 20:17:35
    93355 (1 200 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 20:17:35
    133594 (1 150 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 19:56:57
    133594 (1 100 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 19:56:49
    93355 (1 050 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 19:56:49
    133594 (1 050 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 19:56:39
    93355 (1 000 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 19:56:39
    133594 (950 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 19:56:20
    93355 (900 kr)
  • 3 augusti 2020 kl. 19:56:20
    133594 (850 kr)
  • 2 augusti 2020 kl. 05:44:41
    93355 (800 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 15:48:48
    133487 (750 kr)
  • 26 juli 2020 kl. 02:47:23
    93355 (700 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 10:02:08
    133487 (650 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 10:02:08
    93355 (600 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 10:01:43
    93355 (550 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 10:01:43
    133487 (500 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 10:01:30
    93355 (450 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 10:01:30
    133487 (425 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 03:19:00
    93355 (375 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 03:19:00
    133487 (350 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 10:42:00
    133487 (325 kr)
  • 21 juli 2020 kl. 11:21:10
    91140 (300 kr)
  • 21 juli 2020 kl. 11:21:10
    133438 (275 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 19:47:18
    91140 (250 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 19:47:18
    90948 (225 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 14:21:19
    91140 (200 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 18:57:15
    117174 (175 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 18:57:11
    90329 (150 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 18:57:11
    117174 (150 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 15:53:09
    90329 (125 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 17:57:28
    90948 (100 kr)