133392

LOCKURNA, porslin, Thomas Ivora, Bavaria, 1900-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 39 cm. Mindre bruksslitage. Guldfärg bitvis avskavd.

  • 3 december 2019 kl. 19:51:37
    125602 (125 kr)
  • 1 december 2019 kl. 11:44:45
    97561 (100 kr)