154390

LOCKURNA, Rörstrand, 1900-talets första del

Bud: 650 kr
Slutar 30 augusti 19:02
Utropspris: 2 000 kr

Flintgods. Lock krönt med fågel. Dekor av grenar, blad och rosor. Höjd 40cm. Nagg på blomblad, gren med lagningar samt bortfall av grendekor.

  • 31 juli 2020 kl. 15:06:24
    90054 (650 kr)
  • 31 juli 2020 kl. 15:06:24
    127373 (600 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:17:12
    90054 (550 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:17:12
    127373 (500 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 09:14:04
    127373 (425 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 09:13:51
    102408 (400 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 09:13:51
    127373 (375 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:00:52
    102408 (350 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 15:16:36
    90329 (325 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 15:16:36
    127373 (325 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 18:01:21
    90329 (300 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 18:01:21
    102408 (275 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 06:51:18
    90329 (250 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 06:51:18
    127373 (225 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 18:31:33
    90329 (200 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 18:31:33
    90033 (175 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 18:31:28
    90329 (150 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 18:31:28
    90033 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 15:37:43
    90329 (100 kr)